BioTech USA Black Burn 90 kaps Zobacz większe

BioTech USA Black Burn 90 kaps

Producent: Bio Tech USA

Brak przewoźników dla tego produktu.

Nowy produkt

79,00 zł brutto

Darmowa dostawa obowiązuje od 150,00 zł z wykluczeniem koszu dostawy.

Biotech Usa Black burn suplement diety

Zalecane stosowanie: Spożywać 3x1 kapsułek 30 minut przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody (300-500 ml). Nie spożywać przed snem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji spożycia!

Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Suplement diety nie zastępuje zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zawiera kofeinę (200 mg / 3 kapsułek). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących, osób z chorobą serca, z nadciśnieniem oraz osób wrażliwych na kofeinę, osób ze znaną chorobą podstawową lub przyjmujących leki!

Opakowanie: 90 megakapsułek (30 dziennych porcji)

Składniki: L-winian L-karnityny 12,4 %, otoczka kapsułki [żelatyna, substancja glazurująca (szelak), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), regulatory kwasowości (wodorotlenek amonu, wodorotlenek potasu)], ekstrakt z nasion kakaowca, L-Tyrozyna, inozytol 7,4%, cytrynian choliny 6,4%, ekstrakt z nasion zielonej kawy, ekstrakt z nasion guarany (ekstrakt z guarany, kofeina), substancje
przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), bezwodna kofeina 3,7%, CLA w proszku 3,7 % [glicerydy, syrop kukurydziany, kazeinian sodu (z mleka), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), stabilizator (difosforany)], ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego (Garcinia cambogia), L-fenyloalanina, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii), dihydrat kwercytyny (z ekstraktu pąków z perełkowca japońskiego Sophora japonica), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) (ekstrakt z mniszka lekarskiego, maltodekstryna), acetylo-l-karnityna 1,1%, ekstrakt z korzenia Rdestowca ostrokończystego (Polygonum cuspidatum), fumaran żelaza (III), tlenek cynku, D- pantotenian wapnia, ekstrakt z pieprzu Cayenne, czarny pieprz w proszku, kwas nikotynowy, chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina, kwas pteroilomonoglutaminowy, chlorek chromu (III), jodek potasu.

1 porcja (3 kapsułki) zawiera:

• Fatty Acid Metabolism
    • 371 mg L-karnityny (z L-winianu L-karnityny i acetilo-L-karnityny)
    • 252 mg cytrynianiu choliny
    • 12 mg żelaza
    • 187 µg kwasu foliowego
    • 71,8 µg jodu

Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów.

OSTRZEŻENIE: Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i
kobiet w ciąży (200 mg/3 kapsułki). Produktu nie powinny spożywać dzieci, kobiet w ciąży, osoby z chorobami serca, nadciśnieniem i nadwrażliwością na kofeinę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED (dzień/miesiąc/rok) I NUMER
PARTII: patrz z tyłu opakowania w białym polu (BEST BEFORE).

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać szczelnie zamknięte, w chłodnym i suchym miejscu! Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Po otwarciu nie wyrzucać torebki silikażelu! Silikażel nie nadaje się do spożycia!

jkbjkbm,bmb
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Przydatny w sportach siłowych i siłowo-wystrzymałościowych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: